Boncukfm.Com | Chat Radyo ,Sohbet ,Muhabbet, Ekart, Şiir

boncukfm mirc indir

MSI neye ihtiyacınız olduğunu söylüyor

MSI, PC oyunlarının çıkış tarihlerini de kapsayan oyun donanım kılavuzunu çıkardığını duyurdu. MSI‘ın oyun sektöründeki önemli geliştiriciler ve donanım üreticileri ile yakın işbirliği sayesinde geliştirdiği bu  online araç sayesinde oyun tutkunları en sevdikleri oyunlara uygun donanımları doğru olarak seçebilecek.

1457362583_ekran-alintisi.png

 

Gaming Hardware Advisor aracı yakında çıkacak önemli PC oyunlarının görsel bir önizlemesini takvim formatında sunmanın yanında oyunculara hangi MSI donanımlarının bu oyunları akıcı bir şekilde oynamak için tercih edilebileceğini de tavsiye ediyor. 

1457362643_ekran-alintisi.png

gaming.msi.com/game-releases adresini ziyaret eden kullanıcılar istedikleri oyun adının üzerine tıklayarak  oyunun yayıncısını, tanıtım videosunu, Metacritic skorunu ve çıkış tarihini; ayrıca oyun için tavsiye edilen donanımları  görebiliyorlar.

Kategori: oyun

Benzer Konular

Online Kafa Topu oyunu Hollanda’da zirveye oynuyor

Online Kafa Topu oyunu Hollanda’da zirveye oynuyor

İzmirli bir ekip olan İzmo Bilişim'in hem geliştirdiği hem de yayınladığı çevrimiçi mobil oyun olan...

Cool Sohbet images

Cool Sohbet images

A few nice sohbet images I found: Medya Okulu – 5. Hafta Image by medyadernegi...

Yorum Yazın


Boncukfm.Com - Arabesk Radyo Sohbet ,Türkiye geneli Radyo arabesk,arabesk radyo,avrupa sohbet,radyo sohbet,chat sohbet almanya Sohbet odalari Takip de Kalın Boncukfm.Com Sohbet Siteleri Sohbet Odalari sitemap

Yukarı