Boncukfm.Com | Chat Radyo ,Sohbet ,Muhabbet, Ekart, Şiir

boncukfm mirc indir

Online Kafa Topu oyunu Hollanda’da zirveye oynuyor

İzmirli bir ekip olan İzmo Bilişim’in hem geliştirdiği hem de yayınladığı çevrimiçi mobil oyun olan Online Kafa Topu, yurt dışına açılırken Hollanda‘da kısa sürede oldukça ilgi gördü.

Çevrimiçi olarak karakterinizi yarattığınız, karakterinize özel yetenekler ya da maske, şapka, gözlük, krampon gibi nesneler alabildiğiniz Online Kafa Topu oyunu Hollanda’da yayınlandığı ilk gün Apple App Store’da “Ücretsiz en popüler” kategorisinde ilk 10’a girmeyi başardı ve yayınlandığı ikinci günde hızla ikinci sıraya yerleşti. Online Kafa Topu bu gidişle diğer ülkelerde çok daha büyük başarılar yakalayacak gibi görünüyor.

1457369612_online-kafa-topu.jpg

Oyun Hollanda App Store’da Clash of Clans’in yapımcısı Supercell’in yeni oyunu Clash Royale’in bir altında yer alıyor ve birçok uluslararası popüler oyunu geride bırakmış durumda. Ayrıca Online Kafa Topu’nun Android platformunda 1 milyonu aşkın indirmesi bulunuyor. Oyun yabancı ülkelerde Online Head Ball adıyla yayınlanıyor.

>> İlginizi Çekebilir: Türk yapımı iSlash: Heroes birçok ülkede zirvede

Tamamen Türk yapımı olan iSlash: Heroes, Sword Of Xolan ve Online Kafa Topu gibi mobil oyunların uluslararası pazardaki başarısı Türkiye’deki geliştiricilere umut veriyor ve Türk mobil oyun sektörünü daha yukarılara taşıyor.


En Çok İndirilen Android Oyunları1457369426_en-cok-indirilen-android-oyunlari0.jpg
Kategori: oyun

Benzer Konular

MSI neye ihtiyacınız olduğunu söylüyor

MSI neye ihtiyacınız olduğunu söylüyor

MSI, PC oyunlarının çıkış tarihlerini de kapsayan oyun donanım kılavuzunu çıkardığını duyurdu. MSI'ın oyun...

Cool Sohbet images

Cool Sohbet images

A few nice sohbet images I found: Medya Okulu – 5. Hafta Image by medyadernegi...

Yorum Yazın


Boncukfm.Com - Arabesk Radyo Sohbet ,Türkiye geneli Radyo arabesk,arabesk radyo,avrupa sohbet,radyo sohbet,chat sohbet almanya Sohbet odalari Takip de Kalın Boncukfm.Com Sohbet Siteleri Sohbet Odalari sitemap

Yukarı